متن خبر

نونهالان پاس قهرمان شد

 

تیم فوتبال نونهالان پاس در یک هفته مانده به پایان مسابقات به مقام قهرمانی دسته یکم تهران رسید

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی پاس قوامین تیم فوتبال نونهالان پاس در هفته چهاردهم مسابقات دسته یکم تهران موفق در ورزشگاه زیبای غدیر با نتیجه پر گل هشت بر صفر از سد تیم آریا اسلامشهر عبور کند و در فاصله یک هفته مانده به پایان مسابقات ضمن کسب عنوان قهرمانی مجوز صعود به لیگ برتر را از آن خود نماید.
این دیدار تا اواسط نیمه اول با برتری نسبی پاس همراه بود اما از حدود دقیقه ۲۰ به بعد پاس کنترل بازی را در دست گرفت و فشار زیادی به تیم آریا اسلامشهر تحمیل کرد تا اینکه در یکی از این حملات بازیکنان حریف مرتکب خطا پنالتی شدند تا علیرضا عظیم پور موفق به زدن اولین گل این بازی شود و پاس را پیش بیاندازد. در ادامه پاس به حملات خود ادامه داد تا اینکه در یکی از این حملات دروازه بان آریا اسلامشهر بازیکن پاس را در موقعیت گل متوقف کرد تا دروازه خود را بسته نگه دارد ولی داور یک ضربه آزاد برای پاس در نظر گرفت و دروازه بان را اخراج کرد.
نیمه دوم آریا اسلامشهر هیچ حرفی برای گفتن نداشت و پاس موفق شد با زدن هفت گل دیگر توسط امیرحسین یعقوبی(دو گل) پوریا گل محمدی (دو گل) سهیل یعقوبی، محمدصالح میرزایی و حسین سهرابی هر کدام یک گل تیم آریا اسلامشهر را بدرقه کند.

�ǁ

  تاریخ انتشار : جمعه 11 آبان 1397
تعداد بازدید : 282

بازگشت