متن خبر

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پاس قوامین برگزار شد

 

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی پاس قوامین با حضور دکتر نتاج مدیرعامل بانک قوامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی آموزشی پاس قوامین، عصر پنجشنبه بیست سوم اسفند مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی آموزشی پاس قوامین با حضور دکتر نتاج مدیرعامل بانک قوامین، پیشکسوتان ورزش، مدیران و معاونین بانک قوامین، مدیران و معاونین موسسه فرهنگی ورزشی پاس، مربیان و چهره های مطرح ورزشی و با اجرای مجری محبوب و توانمند صدا و سیما غلامرضا احمدی در باشگاه پاس برگزار شد.

بر پایه این گزارش در ابتدا سرهنگ سلیمانی از حضار بابت شرکت در این مراسم قدردانی کرد و از دکتر نتاج نیز بابت اعتمادشان طی این سه ونیم سال تشکر کرد. در ادامه دکتر نتاج، سرهنگ سلیمانی را فردی متعهد، معتمد، با اخلاق و متخصص دانست و افزود: اگر قوانین منع به کارگیری بازنشستگان مانع از ادامه همکاری نمی شد به همکاری با ایشان ادامه می دادیم ولی باید از قانون اطاعت کرد و خوشبختانه فرد جایگزین نیز دارای این ویژگی هاست و سال هاست در این موسسه فعالیت می نماید. نتاج ادامه داد: امیدوارم شاهد شکوفایی بیش از پیش این موسسه با مدیریت آقای بزرا باشیم.

پس از آن سرهنگ سلیمانی لوح تقدیر خود را از دکتر نتاج دریافت کرد و حکم انتصاب مدیرعاملی شهرام بزرا نیز توسط دکتر نتاج اهدا شد.

شهرام بزرا، مدیر عامل جدید و جوان پاس نیز پس از دریافت حکم انتصاب از اعتماد مدیرعامل بانک تشکر کرد و گفت: وظیفه سنگینی بر دوش من نهاده شده که می بایست به بهترین نحو انجام شود. وی ادامه داد: این عرصه، عرصه محک خلاقیت ها نیست و باید با تدبیر و مطالعه پیش رفت. بزرا با اشاره به ظرفیت های اقتصادی ورزش، چشم انداز خوبی برای باشگاه پاس متصور شد. 

�ǁ

  تاریخ انتشار : شنبه 25 اسفند 1397
تعداد بازدید : 442

بازگشت