متن خبر

نوجوانان پاس فصل جدید را با پیروزی آغاز کرد

 

تیم فوتبال نوجوانان پاس در اولین بازی فصل 98-99 در ورزشگاه غدیر میزبان تیم احسان ری بود که موفق شد از سد این تیم عبور کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی پاس قوامین این دیدار با شروع طوفانی پاس همراه بود و در همان ابتدای کار و در دقیقه دهم از حریف خود پیش افتاد. حملات پاس ادامه داشت تا در نهایت در نیمه اول با نتیجه سه بر صفر وبا گل های امیر رسولی، مهدی قره گوزلی و علی اصغر اصغری به رختکن رفت. این نیمه در حالی به پایان رسید که علیرضا عظیم پور هافبک موثر پاس که در دقیقه 30 با یک شلیک دیدنی از فاصله 30 متری دیرک دروازه حریف را لرزانده بود، در دقیقه 40 با بی دقتی کارت زرد دوم را دریافت کرد و پاس 50 دقیقه 10 نفره در مقابل حریف خود بازی کرد.
با توجه به یک یار بیشتر، تیم احسان ری نیمه دوم را با فشار روی دروازه پاس آغاز کرد و در همان ابتدای کار صاحب یک ضربه پنالتی شد و با به ثمر رساندن آن حساب کار را 3 بر یک کرد و امیدهای هواداران و بازیکنان خود را برای تغییر نتیجه زنده کرد. در ادامه احسان ری رو به بازی مستقیم آورد و نوجوان پاس نیز با ارسال های خود به محوطه جریمه حریف و پشت محوطه جریمه ابتکار عمل را در اختیار احسان ری قراردادند تا مدافعان ری با ارسال توپ پشت مدافعان پاس موقعیت هایی را خلق کنند که با هوشیاری خط دافاع پاس نتیجه ای در بر نداشت.
روند بازی از با موقعیت های بیشتر احسان ری همراه بود تا جایی که بازیکنان پاس بازی را روی زمین آورده و به گوشه های زمین حریف هدایت کردند. از اینجا بود که ابتکار عمل مجدد در اختیار تیم 10 نفره پاس قرار گرفت و به خلق موقعیت پرداخت و در نهایت در اواسط نیمه دوم امیر حسین یعقوبی با یک شوت دیدنی تیر خلاص بر پیکر تیم احسان ری نواخت تا در نهایت با باخت 4 بر یک به خانه خود برگردد.

�ǁ

  تاریخ انتشار : پنجشنبه 20 تير 1398
تعداد بازدید : 333

بازگشت