متن خبر

پیکان سواری جوانان پاس در ورزشگاه شاهین

 

تیم فوتبال جوانان پاس موفق شد با برتری قاطع در طول بازی و با نتیجه سه بر دو از سد پیکان مدعی عبور کند

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی پاس، دیدار حساس جوانان پاس و پیکان در حالی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود پاس به پایان رسید که قضاوت جهت دار این دیدار، حاضرین در استادیوم و حتی ناظر بازی را متحیر کرده بود.
بازی با برتری نسبی پاس آغاز شد و پس از گذشت دقایقی به تعادل رسید. اواسط نیمه اول بود که دروازه‌بان پیکان با اشتباه فاحش خود حسین شرفی مهاجم فرصت طلب پاس را صاحب موقعیت کرد و شرفی موفق به ثبت گل اول پاس شد.
در ادامه این دیدار درحالی که انتظار فشار از سوی پیکان می‌رفت باز این پاس بود که ابتکار عمل را در دست گرفت و در یکی از این موقعیت ها با ارسال رو به جلو از جناح چپ توسط محمد حسین ابوالحسنی و ضربه‌ی دیدنی محمد حمیدی‌مقدم تور دروازه پیکان لرزید تا پاس با دوگل برتری، نیمه اول را به پایان برساند.
نیمه دوم نیز با برتری پاس همراه بود و موقعیت های مناسبی نیز برای پاس خلق شد که با پرچم زدن‌های عجیب و غریب کمک داور دوم این موقعیت‌ها از پاس گرفته میشد. گل سالم و دیدنی محمد حسین ابوالحسنی نیز با نظر این داور مردود اعلام شد. در شرایطی که برخی از این پرچم زدن‌ها به قدری واضح بود که حتی داور نیز می‌توانست توجهی به کمک خود نکند ولی متاسفانه تمامی اشتباهات کمک خود را تایید کرد تا جایی که در نهایت ناظر بازی از جای خود برخواست و روی خط آفساید ایستاد تا مانع از این قضاوت ناعادلانه شود و از این زمان به بعد دیگر پرچمی به اشتباه بالا نرفت ولی افسوس و صد افسوس که حداقل ۴ گل صد‌در صد از پاس گرفته شده بود.
در ادامه بازی، مهرشاد فطن تازه نفس که به عنوان جایگزین حمیدی مقدم مصدوم وارد زمین شده بود موفق شد با یک ضربه چیپ زیبا نتیجه را سه صفر کند و تا حدودی خیال پاس را از سه امتیاز راحت کند.
اما کار به اینجا ختم نشد و پیکان برای حفظ آبروی خود به آب و آتش زد و داور نیز نهایت تلاش خود را برای جبران نتیجه به کار گرفت تا جایی که بی اعتنا به پرچم‌های کمک اول خود از خطایی که پیش چشم کمک خود اتفاق افتاده بود گذشت و آفسایدی را هم که دقیقه ۹۵ از طرف کمک خود اعلام شده بود قبول نکرد تا پیکان به بازی برگردد، حتی وقت تلف شده‌ای را که خودش سه دقیقه اعلام کرده بود بیش از ۶ دقیقه لحاظ کرد ولی در نهایت این پاس بود که با برتری سه بر دو از سد حریف نامدار خود گذشت.
اما نکته‌ای که بیش از این برد شیرین جلب توجه می‌کرد، روی کرد داور و کمک دوم خود بود که گویی به قصد قربانی کردن جوانان پاس پای به این میدان نهاده بودند.

�ǁ

  تاریخ انتشار : جمعه 15 شهريور 1398
تعداد بازدید : 262

بازگشت