متن خبر

حسین سلیمانی: هدف گذاری ما ارتقا سطح کیفی آموزش است

در گزینش مربیان خود نهایت دقت و کارشناشی را به عمل می آوریم  و مربیانی مجرب و اخلاق مدار را به مجموعه خود اضافه می کنیم

 حسین سلیمانی مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی آموزشی پاس قوامین طی گفتگویی با روابط عمومی این موسسه ابراز داشت: در کلاس های آموزشی این موسسه همواره تلاش بر این بوده تا کیفیت فدای کمیت نشود و با ارتقاء سطح فنی ورزشکاران رشته های مختلف بتوانیم آینده روشنی را در زمینه ورزش برای آنان فراهم کنیم.


وی با اشاره به نحوه گزینش مربیان باشگاه گفت: از آنجایی که باشگاه پاس قدمتی طولانی و پر افتخار در عرصه ورزش کشور دارد و قهرمانان ورزشی بزرگی را نیز تحویل جامعه داده تا در عرصه ملی افتخار آفرینی کنند، این امر وظیفه ما را سنگین تر کرده و در همین راستا در گزینش مربیان خود نهایت دقت و کارشناشی را به عمل می آوریم  و مربیانی مجرب و اخلاق مدار را به مجموعه خود اضافه می کنیم تا در تداوم این مسیر موفق باشیم.


البته ادامه آموزش رشته های مختلف ورزشی  این موسسه در ترم های پاییز ، زمستان و بهار نیز موید این موضوع است و ما امیدواریم که ورزشکاران خود را در آینده نزدیک در عالی ترین سطوح رقابت های ورزشی کشور نظاره گر باشیم.


حسین سلیمانی با اشاره به اهمیت وسایل کمک آموزشی در امر آموزش یادآور شد: همواره معتقدم که وسایل کمک آموزشی نقش تعیین کننده ای در امر آموزش دارد و به مسوولین مربوطه نیز تاکید کرده ام که مبادا مربی در حین آموزش با کمبود وسایل کمک آموزشی مواجه شود و سطح کیفی کلاس ها با افت مواجه گردد که به حمد الله تا کنون با این مشکل کمتر مواجه شده ایم.


مدیر عامل پاس قوامین در پایان اضافه کرد: با توجه به اینکه ما یک باشگاه ورزشی هستیم، می توانیم متولی رشته های ورزشی بسیاری باشیم، حتی رشته های ورزشی که می بایست در خارج از مجموعه اجرا شود مثل اسکی که امسال برای اولین بار کلاس های آموزشی آن را تشکیل داده ایم و محل برگزاری کلاس ها هم پیست بین المللی دربندسر است. امیدوارم این تجربه، تجربه موفقی باشد تا بتوانیم به سراغ سایر رشته های ورزشی نیز برویم

�ǁ

  تاریخ انتشار : شنبه 13 دي 1393
تعداد بازدید : 1287

بازگشت