Breadcrubs
تیم فوتبال جوانان پاس در زمین خود علی رغم ارائه یک بازی زیبا و تاکتیکی با نتیجه یک بر صفر بازی را به آکادمی کیا واگذار کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پاس، از هفته چهارم بازی های لیگ برتر جوانان تهران دو تیم قدرتمند پاس و کیا به دیدار هم رفتند که در پایان نود دقیقه تیم آکادمی کیا موفق شد با تک گل دقایق واپسین به برتری رسیده و سه امتیاز بازی را کسب کند.

شاگردان غنی زاده که هنوز باختی را در پرونده خود نمی دیدند در نبود  دو بازیکن کلیدی خود یعنی حامد عبدالهی و محمد دهقان به دلیل مصدومیتو نیز سه بازیکن که با بدن هایی  خسته و بدون ریکاوری برای جوانان به میدان رفتند یعنی حمید هادی پور، محمد حمیدی مقدم و دهنوی که روزقبل در بازی تیم امید پاس شرکت داشتند  بازی را هجومی آغاز کردند ولی حملات ثمری نداشت و نیمه اول با نتیجه صفر-صفر به پایان رسید.

در نیمه دوم تیم میزبان با حملات گسترده تر، کیا را تحت فشار قرار داد که با خطایی که بر روی مهاجم مرتکب شدند داور اعلام پنالتی کرد ولی متاسفانه با درخشش دروازه بان جوانان کیا پنالتی مهار شد و مهمترین بخت گلزنی پاسی ها از دست رفت.در دقایق پایانی این شاگردان هادی مهدوی کیا بود که توانست با استفاده از عدم تمرکز مدافعین و در اثر یک اشتباه دروازه پاس را بازکند و با دست پر و کسب سه امتیاز زمین زمزم را ترک کنند.

بالا