Breadcrubs
تیم فوتبال امید های پاس موفق شد با نتیجه 2-2 استقلال تهران را در خانه متوقف کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پاس، در ادامه هفته هشتم مسابقات لیگ برتر امیدها و در مهمترین بازی تیم فوتبال پاس  در ورزشگاه امام رضا (ع) میهمان استقلال تهران بود که با 16 امتیاز رده دوم جدول را در اختیار خود دارد و توانست این تیم را در زمین خود با نتیجه 2 بر 2 متوقف کند و یک امتیاز از میزبان قدرتمند خود بگیرد.

شاگردان حمید آباغی نیمه اول را چندان دلچسب شروع نکرده بودند تحت تاثیر نام حریف قدرتمند خود قرارگرفتند و نتیجه آن دریافت دو گل در نیمه اول بود که گل اول در دقیقه 13 از روی نقطه پنالتی و دیگری دقیقه 43 از روی ضربه ایستگاهی وارد دروازه شد  و دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند.

نیمه دوم اما برای پاس متفاوت آغاز شد و امید ها پاس سعی کردند با حفظ توپ و به گردش در آوردن آن نبض  بازی را در دست بگیرند و بلاخره حملات آنان در دقیقه 50 جواب داد و گل اول را توسط یوسف حیدری به ثمر رساندند.

استقلالی ها که سعی داشتند با محافظت از حداقل برتری، پیروز زمین را ترک کنند بیشتر به کار دفاعی پرداختند که همین امر کار دستشان داد و سرانجام حملات پاس روی دروازه استقلال جواب داد و در دقیقه 73  گل دوم و تساوی بخش بازی را به ثمر رساند تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

بالا